پاک گستران
خانه / اسکاج گرد / صادرات بهترین اسکاج گرد در تبریز

صادرات بهترین اسکاج گرد در تبریز

صادرات بهترین اسکاج گرد در تبریز توسط بازرگانان به نام کشورمان صورت می گیرد.! اسکاج گرد با کیفیت های مختلفی به کشور های دیگر صادر می شود. در ادامه با ما همراه باشید.

صادرات بهترین اسکاج

با یک اسکاج همزمان ظروف حساس و غیر حساس خود را بشویید!!!!
اسکاج های گرد با دو رویه متفاوت یا دو رویه یکسان تولید می شود! که برای شست و شوی همزمان ظروف حساس و غیر حساس خود می توانید! از اسکاج گرد دو رویه متفاوت استفاده کنید! این اسکاج ها که از یک رویه نرم و یک رویه سیمی ساخته شده اند بیشترین کاربرد را در شست و شوی ظروف دارند و چندان کاربردی در شستن سطوح ندارند! چرا که اسفنج به کار رفته در آن ها کم قطر است و دوام چندانی ندارد و همین باعث می شود در صورت به کار گیریشان برای شست سطوح علاوه بر این که شست و شویی رضایت بخش نداشته باشند! در مدت زمان خیلی کوتاهی تکه تکه و غیر قابل استفاه شوند.

صادرات بهترین اسکاج

اسکاج گرد

البته مدت زمان زیادی نمیگذرد که انواعی از این اسکاج های گرد در قالب اسکاج های بافتنی تولید و به فروش می رسند! این اسکاج ها در مقایسه با اسکاج های گرد کارگاهی از دوام بیشتری برخوردارند و در رنگ بندی و طرح های متفاوتی تولید می شوند،! قدرت جذب کف بیشتری دارند و در پاک کنندگی و برق انداختن ظروف چینی بی نظیر اند.! صادرات بهترین اسکاج گرد در تبریز با توجه به فروش ویژه شان در ایران میتواند یکی از اقلامی باشند! که از سوددهی بالای کالا های صادراتی برخوردار باشند.

اسکاج گرد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار صادرات جدید ترین اسکاج گرد در تبریز

بازار صادرات جدید ترین اسکاج گرد در تبریز

بازار صادرات جدید ترین اسکاج گرد در تبریز امروز رونق فراوانی یافته است و با …