پاک گستران
خانه / اسکاج آفتابگردان / اسکاج آفتابگردان | عرضه جدیدترین محصولات با قیمت مناسب

اسکاج آفتابگردان | عرضه جدیدترین محصولات با قیمت مناسب

اسکاج آفتابگردان از جمله اسکاج هایی است که طرفدار زیادی دارد. این محصولات علاوه بر تولید در کارخانه ها با کمک دستگاه ها، در منازل و مراکز بافندگی با کمک دستان با مهارت خانم های ایرانی بافته می شوند. کیفیت این اسکاج ها به علت بزرگی و دست ساز بودن به شدت قابل توجه است و این عوامل در کنار جلوه ی زیبای اسکاج گل آفتابگردان باعث فروش بالای این نوع از محصولات گردیده است.

اسکاج آفتابگردان | عرضه جدیدترین محصولات با قیمت مناسب

فروش اسکاچ آفتابگردان با برندها و رنگ های مختلف

 فروش اسکاچ آفتابگردان با برندها و رنگ های مختلفبهترین اسکاج ظرفشویی، نمونه ای است که علاوه بر کیفیت خوب و رنگ های چشم نواز، برند خوب و برتری هم داشته باشد. این اسکاج ها در میان خانه داران از فروش بالایی برخورد دار است. 

این محصول در سه رتبه کیفیتی به وسیله کارخانجات مختلفی در سراسر کشور تولید و به فروش می رسد. قیمت مناسب و کیفیت بالا دو عامل موفقیت این نوع از اسکاج در سراسر ایران شده است.

زیبایی طراحی و نوع بسته بندی باعث شده تا کشور ایران بتواند محصولات خود را در زمینه ی اسکاج به سه کشور عراق، پاکستان و افغانستان صادر کند.

اسکاچ های با کیفیت داخلی با قیمت ارزان

اسکاچ های با کیفیت داخلی با قیمت ارزاناسکاچ جز آن دسته از وسایلی است که وجودش در هر آشپزخانه ای لازم و ضروری است. حال اگر طرح زیبا ، کیفیت خوب و قیمت مناسبی داشته باشد؛ مسلما طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد‌. تا کنون قیمت اسکاچ آفتابگردان در همه ی واحد های تولیدی یکسان و مناسب مشاهده شده است.

خوشبختانه در قیمت این محصولات تغییرات چشم گیری دیده نمی شود. این محصولات مانند هر محصول دیگری به صورت حضوری، اینترنتی و یا حتی به صورت عمده قابل خریداری هستند.

بهترین مارک های اسکاچ در کشور

بهترین مارک های اسکاچ در کشوربهترین مارک های اسکاج در کشور، در میان افراد جامعه به خصوص خانه داران شناخته شده است‌‌. این مارک ها شهرت خود را مدیون کیفیت و قیمت مناسب محصولات هستند.

اگر شما با اسامی بهترین مارک های آن آشنایی ندارید؛ می توانید با کمی جستجو در سایت های اینترنتی، لیست بلند بالایی از اسامی مارک ها را برای خود تهیه کنید اما بهترین مارک برای شما همانی است که شما آن را می پسندید. 

طرح ها و مدل های مختلف اسکاچ ایرانی و خارجی

طرح ها و مدل های مختلف اسکاچ ایرانی و خارجیدر ایران بافت اسکاج به عنوان کار در منزل در میان خانم های خانه دار رواج دارد. این افراد درخواست های مشتریان را در طرح ها و مدل های مختلف می بافند.

بافت اسکاج مدل گل یکی از انواع طرح هایی است که در میان خانم ها رواج یافته و هم چنین فروش خوبی دارد.

طرح ها و مدل های دیگر اسکاج عبارتند از:

  • اسکاج مدل پیراهن
  • اسکاج ضد خش
  • اسکاج گل رز
  • اسکاج مدل آناناس
  • و طرح های بی شمار دیگر 

در تولیدات خارجی نیز طرح های زیبا و چشم نواز به خوبی قابل مشاهده است که از نظر کیفیت با اسکاج های ایرانی برابر است و حتی شاید اسکاج های ایرانی از لحاظ زیبایی و کیفیت بهتر هم باشند‌.

در نهایت این انتخاب شماست که یک تولید ایرانی تهیه کنید و یا پول خود را صرف همان کیفیت برای اسکاج خارجی کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: مهندس حمید شامحمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120998112
شماره تلفن ثابت: 02128429196
شماره فکس: 02189786954
آدرس کانال: eskajbazar@
پست الکترونیکی: pakgostaran.ir@gmail.com

پاسخی بگذارید